Конечно: Меси, Нејмар и Мбапе вечерва првпат ќе заиграат заедно

Ѕвезденото трио на ПСЖ се стартери на дуелот со Бриж, мало изненадување на голот на Светците.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *