Конечно убави вести за Зидан, Рамос веројатно ќе игра во реваншот против Аталанта

Капитенот на Кралевите е во трка со време за да закрепне до средината на март.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *