Конте пред враќање во Лондон, ќе го преземе лутиот сосед на Челзи

Претставниците на италијанскиот стратег во напредни преговори со Тотенхем.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *