Конте: Се радувам затоа што фудбалерите покажаа дека не мислат на одмор

Интер се пласираше во четвртфиналето на ЛЕ, а тренерот е задоволен затоа што останува шансата да се заврши сезоната со освоен трофеј

Слични вести...