Копачките на Меси продадени за цена која е светски рекорд

Неверојатна цена достигнаа историските копачки на Аргентинецот

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *