Коронавирусот означи крај на сезоната во ВТБ-лигата

Управата на регионалната источноевропска кошаркарска лига донесе одлука.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *