Костадинов: Подобри сме од последниот пат кога игравме против Австрија

Македонија ги заборави поразите од Австрија претрпени во евроквалификациите, во недела ја чека сосема различен предизвик.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *