Кралевите си играа со оган и изгореа (видео)

Мина донесе изненадување на „Бернабеу“ откако играчите на Реал се заиграа пред својот шестнаесетник

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *