Кралот остана без круната: Џејмс првпат во кариерата елиминиран во првата рунда

По една деценија ниту екипа на Стеф Кари, ниту на Леброн ќе се појави во големото финале.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *