Кристијано си купи кола каква што ќе имаат само десетмина на светот (Фото)

За специјалното „Бугати 110“, Португалецот ќе плати неверојатни 9 милиони евра.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *