Кристијано утре ќе ја крене завесата на новата сезона во ЛШ – Поседува нереални рекорди, а воедно атакува на уште еден

Роналдо првпат од мај 2009 година ќе настапи во најелитното фудбалско натпреварување во дресот на Манчестер јунајтед, ја доби честа да означи старт на сезоната во која се очекуваат посебни возбудувања, но и изненадувања.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *