Кривична за Јовиќ, сомнителен е и Нинковиќ

Наместо да седат во самоизолација бидејќи дојдоа од ризични земји, си се шетале низ Белград.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *