Крос ја откри тактиката на Реал за дуелот против Аталанта

Искусниот германски фудбалер има одиграно многу вакви важни мечеви во ЛШ.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *