Крос вечерва ќе запише јубилеј и ќе влезе во елитно кралско друштво

Германскиот играч за врска се наоѓа пред својот 300-ти настап во белиот дрес

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *