Крсте Велкоски го продолжува договорот со Сараево

Македонскиот напаѓач останува во бордо дресот и после ЕП.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *