Круна на блескавата кариера, Мајкл Џордан ќе го претстави Кукоч во Куќата на славните

Хрватската кошаркарска легенда ќе биде претставен од „најголемиот“ на свечена церемонија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *