Јувентус и Џенова ќе играат продолженија – Кулушевски издоминира, голот му е прекрасен, асистенцијата уште подобра (Видео)

Во регуларниот дел, мечот од Италијанскиот куп заврши нерешено 2:2, па ќе има уште 30 минути игра, можеби и пенали.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *