Куман ќе биде сменет, кумска врска може да и донесе врвен менаџер на Барселона

Шпанските медиуми тврдат дека Холанѓанецот сигурно ќе добие отказ, а замена би требало да му биде актуелниот селектор на најдоброрангираната светска селекција на ФИФА листата

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *