Куман може да е задоволен: Мемфис блеска, заби и новиот талент кој треба да игра за Б тимот на Барселона (видео)

Во контролките низ Европа на победи се радуваа и Манчестер сити, Порто, Атлетико Мадрид

Слични вести...