Куман се сомнева дека Пике му работи зад грб

Холандскиот стручњак има сомнежи дека дефанзивецот работи во договор со претседателот Лапорта.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *