Купот на Македонија е натпреварување во кое победуваат само гостите

Во сите 14 мечеви од 16-финалната фаза победија гостинските екипи.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *