Куртоа не калкулира и пак ги нападна УЕФА и ФИФА: Сакаат да не направат робови, нив ги интересираат само парите

Голманот на Белгија вели дека се играат премногу натпревари и за тоа ги обвини двете главни фудбалски организации

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *