Квота вредна 19 за победи на Барселона и Реал против третолигаши, плус триумф на Челзи

Примамлива е денешната понуда во Квоти на денот. На трите меча има изразити фаворити. Барселона гостува кај третолигашот Линарес во Купот на Шпанија и сè освен лесна победа на каталонскиот гигант ќе биде чудо. За победа на Барселона и меч во кој гостите ќе дадат барем три гола, коефициентот е 2.80.

И Реал Мадрид гостува во Купот кај третолигаш, и тоа кај Алкојано. Кралевите и лани играа со овој ривал и за чудо испаднаа од Купот, па сега треба да ја имаат научено лекцијата. За Т22+&ГГ, коефициентот е 2.55.

Куп-меч, но во полуфинална фаза играат и Челзи и Тотенхем. Лондонските ривали се борат за место во финалето на Лига купот, а домаќинот е фаворит. За 1&2-5 гола коефициентот е одличен и изнесува 2.70.

Ако ги одиграте сите три меча од понудата во Квоти на денот, вкупниот коефициент е одличен и изнесува 19.27

- Оглас -

Најнови вести