Квотата ПСЖ да игра во финале е огромна

Фудбалерите на францускиот првак веруваат во чудо, а тоа чудо може да донесе одлична заработка.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *