Квотата за икс е супер, ама традицијата вели заборавете на тоа, победник во Минхен ќе има

ПСЖ речиси секогаш дава гол во ЛШ, освен во ланското финале против Баерн.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *