Квоти на денот: Има јасни фаворити, се чекаат и голови на „Максимир“ за топ-тикет со коефициент 67 (Фото)

Четири јасни фаворити, Белгија, Франција, Турција и Холандија треба да победат во комбинација со голови во натпреварите во Лигата на нациите, а се очекуваат голови на „Максимир“, на дуелот меѓу Хрватска и Данска за тикет што во Sport Life има вкупен коефициент од 67.15.

Првиот предлог е победа на Белгија против Велс, комбинирана со 3-6 гола, а квотата е 2.10.

И Франција треба да победи против Австрија и притоа да даде најмалку три гола за да биде погодена варијантата 1&T1 3+ со коефициент 2.75.

Турција е голем фаворит против Луксембург и предлог е да се одигра 1-1&3+ со коефициент 2.40.

На „Максимир“ во Загреб се игра клучниoт меч за првото место во првата група од Сегментот А и тука предлог со Квоти на денот е да се одигра дека ќе има најмалку по еден гол во двете полувремиња, или 1+I&1+II со коефициент 1.90.

Последниот петти предлог е победа на Холандија во Варшава против Полска и да има барем еден гол во второто полувреме, а за комбинацијата 2&1+второ коефициентот е 2.55.

Сите пет натптревари можат да се играат на ист тикет во Sport Life и да се комбинираат со сите игри и варијанти во понудата во билтенот и дневниот додаток на обложувалницата.

- Оглас -

Најнови вести