Квоти на денот има за сите: и за тие што се за Реал Мадрид и за тие што се за Манчестер сити

Денешните три Квоти на денот кои ги предлага Sport Life имаат голем вкупен коефициент од 16. Две од трите квоти за посветени на дуелот на денот: Реал Мадрид – Манчестер сити.

Едниот предлог е да се одигра 1Х&2-4, што носи супер квота од 2.85. Ако мислите дека Реал нема да загуби, ова е одлична шанса да заработите.

За тие што го преферираат Манчестер сити, тука е квотата од 2.35 дека Граѓаните ќе постигнат барем два гола, но и дека ќе примат барем еден.

Квота на денот од 2.40 имате за мечот од Данска помеѓу Митјиланд и Вејле. Тука интересниот предлог е да уплатите дека Митјиланд во двете полувремиња ќе даде од еден до три гола.

- Оглас -

Најнови вести