Квоти на денот: Трилингот од Италија, Германија и Шпанија има примамлив коефициент во Sport Life (Фото)

Квотите на денот и денеска се добра подлога за вашите добитни тикети бидејќи честопати трилинзите што ги нуди Sport Life знаат да бидат прецизно погодени и вреди да се одиграат.

И денеска се со одлични коефициенти сите три меча од 2.25 до 2.45 и заедно имаат вкупна квота од 12.40 во Sport :Life.

Првиот предлог е да се одигра дека Милан нема да загуби дома од Торино и дека двете екипи ќе постигнат барем по еден гол, или 1Х&ГГ со коефициент од 2.25.

Ист е коефициентот и за вториот предлог и дуелот од германскиот куп меѓу Нирнберг и Хамбургер, но со поинаква варијанта на игра. Тука за дуелот на германските второлигаши во меч од популарниот ДФБ Покал се предлага да се одигра дека двете екипи истовремено ќе постигнат голови во едно од двете полувремиња. Или за играта ГГ прво/второ коефициентот е ист како и за мечот од Серија А меѓу Милан и Торино.

Најголема квота има шпнскиот дуел од Ла Лига меѓу Еспањол и Атлетик Билбао и изнесува 2.45 за играта на голови, 1-3I&1-3II.

Трите натпревари од Квотите на денот може да се играат во сите варијанти во Sport Life, посебно на тикет или заедно во комбинација со сите игри во богата понуда во билтенот и дневниот додаток во обложувалницата.

- Оглас -

Најнови вести