Квоти на денот во знакот на Лигата на Европа – Со три меча и „стотче“ до добивка од 1.140 денари (Фото)

Динамо не губи во Загреб, Ајакс ќе прими гол и ќе даде најмалку два против Рома, а најмалку по еден гол во двете полувремиња ќе има на мечот во Шпанија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *