Квотите на денот се лесно остварливи и нудат одлична заработка со квота од 9.86

Понеделничките Квоти на денот нудат нови три одлични натпревари кои што доколку ги искомбинирате ќе добиете коефициент од 9.86.

Сасуоло и Јувентис се среќаваат во Серија А лигата, а за да испадне добитна квотата од 2.30 потребно е гостински триумф, како и тоа да видиме еден гол во првото полувреме.

Во Премиер лигата, пак играат Кристал Палас и Лидс каде што треба да видиме еден гол во првото, односно три во текот на целата средба за да се заокружу коефициентот од 1.95.

Боависта и Спортинг Лисабон се среќаваат во Португалја, а актуелниот првак да не загуби на оваа средба, како и да видиме најмалку три погодоци, има квота од 2.20.

- Оглас -

Најнови вести