Квотите на денот се одлични и заедно прават коефициент 9.28

Трите нови натпревари од Квоти на денот кои доаѓаат од Лигата на Европа и Конференциската лига прават заеднички коефициент од 9.28.

Рома ќе го пречека Лестер, а за тимот од Рим да не загуби, како и тоа да видиме од еден до три погодоци, има коефициент од 2.07.

Олимпик Марсеј и Феенорд ќе се сретнат на „Велодром“, а исто така домаќинот да не загуби, но и да има еден гол во првото полувреме, понудена е квота од 1.83.

Глазгов ренџерс и РБ Лајпциг ќе се соочат од полуфиналето во Лигата на Европа, а да биде нерешено или гостите да победат, како и тоа да видиме повеќе погодоци во второ полувреме, дадена е квота од 2.45.

- Оглас -

Најнови вести