Квотите на денот во Sport Life реално остварливи, вкупниот коефициент е 35.81 (Фото)

Вкупна квота од 35.81 се нуди во Sport Life во денешните пет предлози како Квоти на денот, и вреди да се одиграат, со оглед на тоа дека не се нереални.

Првиот предлог е да уплатите дека Астон Вила ќе му даде барем два гола на Нотингем Форест, со тоа што најмалку еден гол домашните мора да постигнат во првото полувреме. Оваа игра носи привлечна квота од 2.05.

Потоа следува уште една квота од 2.05, за мечот Манчестер јунајтед – Фулам. Тука комбинацијата која се нуди е двата тима да дадат гол, а гостите од Лондон да не победат.

За победа на Барселона против Хетафе во меч на кој ќе има гол во првото полувреме, во Sport Life ќе најдете квота од 1.95.

Ако верувате дека Манчестер сити ќе победи на гости кај Борнмут и притоа Граѓаните ќе водат и по првото полувреме, и на средбата ќе има барем два гола, искористете ја квотата од 2.30.

Последната квота на денот е 1.90, за играта дека на Баерн Минхен – РБ Лајпциг во двете полувремиња ќе има од еден до три гола.

 

- Оглас -

Најнови вести