Квотите на денот во Sport Life се од 2.20, па нагоре

Квотите на денот во обложувалниците Sport Life кои се предлагаат за денеска за игрите од трите натпревари носат вкупен коефициент од 11,89 и сите три квоти се 2.20 или поголеми.

За ефикасен бундеслигашки меч Хофенхајм – Келн, на кој ќе паднат барем три гола, а притоа ако мислите и дека домашните нема да загубат, квотата во Sport Life e 2.30.

Вториот предлог е да одиграте 1&Т1 3+ со квота 2.35 за дуелот на Клуб Бриж и Кортријк. Еден од најтрофејните белгиски клубови е фаворит, а може и добро да заработите на него ако мислите дека Бриж може да даде три или повеќе голови, што би било доволно и за победа.

Во Париз, кај ПСЖ гостува Анже, тим кој сезонава игра прилично добро, но традицијата е ептен против нив и го фаворизира ѕвездениот состав на домаќинот.

Предлог е да ја искористите квотата од 2.20 за победа на ПСЖ во меч на кој ќе паднат од 2 до 4 гола.

Сите три меча може да се одиграат на ист тикет и да се комбинираат со сите игри во билтенот и дневниот додаток на Sport Life.

- Оглас -

Најнови вести