Квотите на денот во Sport Life се за мерак, прават вкупен коефициент од над 14

Трите квоти на денот кои за денеска ви ги предлага Sport Life навистина може да ви донесат одлична добивка затоа што сите предлози заедно прават вкупна квота од 14.86.

Дери сити е фаворит против УЦД во Премиер лигата на Република Ирска, па предлог е да се одигра 2&Т2 3+, игра која е со коефициент 2.35. Ако мислите дека Дери ќе постигне барем три гола на ова гостување, треба да уплатите и да ја искористите големата квота.

Уште поголема квота има за вториот предлог. Станува збор за дуелот од квалификациите за ЛШ помеѓу Интер д‘Ескалдес од Андора и Викингур од Исланд. Тука се предлага да играте дека Викингур ќе победи со водство и по првото полувреме и дека во второто полувреме ќе паднат барем два гола. Коефициентот за оваа комбинација е 2.50.

Третиот меч е од Аргентина и предлог е да се одигра дека Бока јуниорс на свој терен ќе победи против Унион Санта Фе и притоа дека во првото полувреме ќе има барем еден гол. Оваа реална опција е со голема квота од 2.50.

Сите три меча може да се играат на ист тикет и да се комбинираат со сите останати игри од билтенот и дневниот додаток на Sport Life.

- Оглас -

Најнови вести