Квотите на денот во Sport Life со вкупен коефициент 46.55! (Фото)

Петорката предложени Квоти на денот во Sport Life за денеска содржи пет квоти од 1.90 до 2.25, кои заедно прават коефициент од 46.55.

Првиот меч во понудата е Спартак Москва против Локомотив Москва од Рускиот куп, а квотата е 2.20 за играта дека двата тима ќе дадат гол и дека ќе има барем по еден гол во двете полувремиња.

Потоа следува Верона – Фиорентина од италијанската Серија А, со играта дека во двете полувремиња ќе има 1-3 голови, опција која во Sport Life ви носи квота 2.25.

Спортинг во Лисабон го пречекува Есторил во португалската лига, домашните се фаворити, а за „еден во еден“ и 3+ голови квотата изнесува 2.20.

И Лацио е голем фаворит во дуелот со Сампдорија, па предложената квота од 2.25 е за играта римјаните да дадат гол во прво полувреме и барем два на крајот на средбата.

Квота од 1.90 ги заокружува денешните пет предлози, а се однесува на играта 1Х&2-4 за мечот Вилјареал – Хетафе од шпанското првенство.

- Оглас -

Најнови вести