Квотите во Bet Builder за Данска – Англија се џиновски, најмалата е 20, а одат и до 50!

Десет опции со огромни квоти од 20.0 до 50.0, се нудат во Bet Builder на Sport Life за натпреварот од ЕВРО 2024 помеѓу Данска и Англија кој се игра од 18 часот во Франкфурт.

Интересно е дека за најголемата квота од дури 50, треба да се остварат само три работи: Деклан Рајс да упати повеќе од 1,5 шутеви во рамки на голот на Данска, Џуд Белингам да има асистенција, и Англичаните во текот на мечот да ја погодат стативата или пречката.

Целосната Bet Builder понуда може да ја најдете ТУКА.

- Оглас -

Најнови вести