ЛА лејкерс очаен, пет меча-пет порази (Видео)

И со Леброн, Кармело и Ентони Дејвис во стартниот тим, тимот од Лос Анџелес игра очајно.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *