Лалињата им одржаа час по кошарка на македонските кадетки

Женската кошаркарска селекција на Македонија до 16 години загуби со огромни 77 поени разлика во првиот меч од ЕП во Дивизијата Б.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *