Лалињата поради ковид-19 дефинитивно без првиот голман на ЕП, ќе го снајде ли и Барди исто сценарио?

Силесен нема да брани за холандската репрезентација на континенталниот турнир.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *