Лапорта убеден: Барселона ќе победува до крајот и ќе стане шампион

Премногу е сигурен, иако нема да зависи само од резултатите на каталонскиот гигант

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *