Ларкин и Мициќ го „излудеа“ Фенербахче – Анадолу прв финалист во Евролигата!

Истанбулското дерби среде Виторија припадна на кошаркарите во сини дресови,

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *