Лацио со асоцијации го претстави новиот тренер: Некој да позајми запалка? (фото)

Банкарот пристигна на „Олимпико“.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *