Лацио со отровни стрели кон ривалот: Немаме суперсила како Јувентус да ги контролираме судиите

Римјаните сметаат дека имаат дополнителен противник во трката за освојување на титулата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *