Леброн Џејмс денеска полни 36 години, и уште не го дава тронот во НБА

Роденденот може да го прослави со еден неверојатен подвиг на гостувањето во Сан Антонио.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *