Леброн Џејмс – Првиот активен кошаркар-милијардер

Кралот стигна до цифрата од една милијарда долари заработка.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *