Леброн доби смртна закана, му го кажаа и датумот кога ќе биде убиен

Ќе го земам пиштолот со мене и ќе го застрелам Леброн Џејмс директно во глава, стои во објавата на социјалните мрежи

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *