Леброн првпат по 2018 гостува во неговиот Кливленд, 26 поени нема да му бидат проблем?

Човекот кој на Кавалирс им ги донесе најголемите успеси, овојпат со Лејкерс ќе проба да ја надмине бројката поставена како хендикеп во обложувалниците.

Слични вести...