Леброн Џејмс громогласно со звук на сирената го протна шампионот во плејоф (Видео)

Покажа зошто го нарекуваат Кралот на кошарката со трипл-дабл и со клучна тројка од многу тешка позиција за победа против Голден стејт од 103:100.

Слични вести...