Легендарниот Швеѓанец доби жолт картон во Премиер лигата по пауза од 11 години

Навивачите негодуваа, но залудно беше.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *