Легендата Лавринович ја згрози јавноста, со лакт ѕверски удри во глава противнички играч (Видео)

Славниот литвански кошаркар има 40 години, но не успеа да си ги исконтролира нервите и после УФЦ зафатот, си навлече непријатели.

Слични вести...